Längenfeld - tipy na poznávací zájezdy do Rakouska

Längenfeld a jeho první lázně Tyrolska

Längenfeld - Aqua Dome Längenfeld a Huben leží uprostřed údolí. Široká rovina údolí je oblíbenou oblastí turistů, běžců a milovníků nordic walkingu: 150 km značených turistických cest, 70 km cyklistických stezek a 120 km tratí pro jogging a nordic walking.
Z Längenfeldu je to jen skok nahoru, do vesničky Gries. Zde je člověk o 1.600 metrů blíž k nebi než moře. Tuto vesničku obzvláště ocení vysokohorští turisté, rodiny s dětmi a milovníci přírody.
Längenfeld je součástí jednoho z nejlepších ledovcových údolí v Rakousku nedaleko (cca 50 km) od Innsbrucku. Nabízí nejen letní lyžování na ledovci v Söldenu, ale také bohaté mimolyžařské sportovní aktivity.
A po všech sportovních aktivitách přichází zasloužený odpočinek: první a zatím jediné lázně Tyrolska, Aqua Dome-Tirol Therme Längenfeld nabízejí také v létě nejlepší předpoklady pro kvalitní relax. Hlavní hala je obklopena saunami, welnessem a dětským bazénkem včetně v rohu schovaného tobogánu.
V jediném termálním světě Západního Rakouska nestojí příjemným pocitům v cestě žádné překážky – v Aqua Dome je postaráno o to, aby si nabídku vychutnali i všichni. Aqua Dome v Längenfeld je společně s k němu náležícím hotelem postaven příkladně bezbariérově.
Impozantní stavba uprostřed horské krajiny vyzývá k uvolnění a odpočinku: Je rozdělen na termální zónu - vnitřní jádro se dvěma termálními bazény a jedním aktivním bazénem - dále pak na venkovní zónu s dvěma bazény s proudem a třemi miskovitými bazény se solí, whirlpoolem a masážemi. Díky saunám, fitness centru, beauty-body-treatment programu a kompetentního medicínského centra je o tělesné blaho kompletně postaráno.

Zájezdy se kterými můžete navštívit Längenfeld

Všechny poznávací zájezdy od CK SLAN tour naleznete na
poznavaci-zajezdy.slantour.cz